Ceník videa na rok 2023

Svatební video:


Cena 28.000 Kč zahrnuje:

 • strávím s vámi celý den (od ranních příprav po večerní zábavu, cca 12 hodin)
 • sejdeme se na předsvatební schůzce, kde se poznáme
 • letecké video z dronu, pokud to bude jen trošku možné v průběhu dne (jsem registrovaný pilot na ÚCL)
 • kvalitní zvukový záznam (svatební obřad, proslovy...)
 • výsledné videa předám na flash disku nebo odkazem ke stažení
 • k dispozici budete mít online náhled videa pro snadné sdílení mezi přáteli a rodinou
 • přijedu zdarma do 100 km (okolí Opavy, Ostravy)
 • výsledek ode mě obdržíte do 30 dnů od svatby


Ve výsledku vám předám 3 videa:

 • cca 3 min video, krátký klip z průběhu celého dne, musí zaujmout, rozplakat a rozesmát vás, všechny svatebčany ale i ostatní diváky, kteří na svatbě nebyli
 • cca 15 min video, dynamický sestřih z celého dne, na který se vždy rádi podíváte jak vy, tak všichni svatebčané
 • cca 60 až 120min pročištěného nesestříhaného záznamu z celého dne. Tyto záznamy budou mít hodnotu zejména pro vás dva. Kdykoliv v budoucnu si zde najdete přesně tu část dne, na kterou budete vzpomínat a žádný záběr, který jsem v průběhu dne natočil, neztratíte.


Máte menší svatbu? Rád nabídku upravím přesně podle vašich požadavků, pokud mě nebudete potřebovat celý den. Stačí mě kontaktovat. Cena je zhruba 14.800 Kč za tři hodiny natáčení, poté 1.000 Kč za každou další hodinu, pokud se nedomluvíme jinak. Délka výsledného videa bude záležet na naší domluvě.


Můj styl natáčení na svatbě:


Snažím se být ve svatební den co nejvíce "neviditelný". Co nejméně věcí aranžuji a vše natáčím tak, jak probíhá. Snažím se "číhat" na emoce a ty pak zachytit. Snažím se co nejméně do svatebního dne zasahovat. Než abych přizpůsoboval okolí pěknému záběru, tak se snažím já přizpůsobit, aby z toho co se opravdu děje, vzniklo pěkné video.


Jediný moment, kdy jsem více viditelný, je při společném focení a natáčení někde v přírodě, kam si odskočíme v průběhu dne. Ideální je takové focení a natáčení plánovat v podvečerní hodiny cca hodinu až dvě před západem slunce, pokud tomu přeje počasí a slunce svítí. Pokud je slunce pod mrakem, vzniknou taky krásné záběry a navíc můžeme fotit a natáčet kdykoliv v průběhu dne. Ani déšť není překážkou. Na tuhle aktivitu doporučuji rezervovat cca hodinu času, věřím, že nebudete litovat a bude vás to bavit.


Nechci se limitovat přesnou délkou výsledného videa. Každá svatba je jiná, různý počet hostů, jiný program. Uvedené délka výsledného videa je vždy orientační, ale většinou je o něco delší, než uvádím.


A v neposlední řadě budu rád, pokud si s vámi budu moci tykat :)


Hudba ve videu:


Budu rád, pokud mi zašlete seznam vašich oblíbených skladeb.

Pokud ale necháte výběr na mě, nebude to žádný problém. Snažím se vybírat (případně i vám doporučuji vybírat) hudbu, které nehraje každý den v rádiu. Ideální je filmová hudba a pěkné skladby méně známých interpretů. Rád pošlu mé tipy na hudbu.

Díky mé smlouvě s OSA bude vaše hudba ve videu vždy legální.


Letecké záběry z dronu:


Jsem certifikovaný pilot a záběry z dronu budou prováděny vždy legálně. Pokud to jen trošku umožní počasí a okolní prostory, tak vzlétnu, ať máte památku i z ptačí perspektivy. Dronem lze vzlétnout pouze v případě pěkného počasí a vhodného místa (mimo bezletových zón, ochranných pásem, národních památek a parků či obydlených oblastí).

Předsvatební video:


Cena 5.200 Kč zahrnuje:

 • budeme natáčet zhruba hodinu někde v přírodě, případně u vás doma
 • natáčení bude uvolněné, žádné pózy, pouze případně poradím s maličkostmi, jak vypadat na videu lépe, není čeho se bát
 • výsledné video bude mít délku cca 2 min a předám vám ho online do týdne
 • budete mít k dispozici online odkaz na video pro snadné sdílení mezi přáteli a rodinou (např. forma svatebního oznámení)


Předsvatební video je dobrou formou, jak se lépe poznat před svatebním dnem. Opadne nervozita z natáčení. Zjistíte, že se není čeho bát a ve svatební den si mě nebudete skoro všímat :)


606 659 661

info@kamilvitasek.com

www.kamilvitasek.com